EN ÇOK SATILAN ÜRÜNLER

EN ÇOK OY ALAN ÜRÜNLER

Lorem Ipsum kullanmanın amacı

Koyu Kahve Buruşuk Kağıt

60,00  + KDV
Koyu Kahve Buruşuk Kağıt çiçek malzemelerinin en önemli ürünlerinden bir tanesidir. Buruşuk Kağıtlar çiçeklerin ve hediyelerin ambalajını yapmak için kullanılmaktadır. Buruşuk Kağıtlar 70"cm" genişliğinde. Bir çok renk çeşiti vardır.

8mm Beyaz Rabant

50,00  + KDV
8mm Kırmızı Rabant, Çiçek Malzeme kategorisinin rabant kategorisindedir. 200 "m" 'dir uygun fiyatlı çiçek kurdelasıdır. Çok kullanışlıdır.

Kırmızı Elyaf Kurdela

35,00  + KDV
Kırmızı Elyaf Kurdela çiçek malzemelerinin en önemli ürünlerinden bir tanesidir. Elyaf Kurdela çiçeklerin ve hediyelerin ambalajını yapmak için kullanılmaktadır. Elyaf Kurdela 3"cm" genişliğinde 300"m"'dir. Bir çok renk çeşiti vardır.

Buketlik Fuşya Abaka

180,00  + KDV
Fuşya Abaka çiçek malzemelerinin en önemli ürünlerinden bir tanesidir. Abakalar çiçeklerin ve hediyelerin ambalajını yapmak için kullanılmaktadır. Abakalar 50"cm" genişliğinde 10"m" uzunluğunda. Bir çok renk çeşiti vardır.

Yeşil Çiçek Bantı

30,00  + KDV
Yeşil çiçek bantı telleri sarmak için kullanılır. 2"cm" eninde 50"m" uzunluğunda su geçirmezdir. Canlı ve yapay çiçeklerde kullanılır.

Buketlik Mor Elyaf

40,00  + KDV
Mor elyaf çiçek malzemelerinin en önemli ürünlerinden bir tanesidir. Elyaflar çiçeklerin ve hediyelerin ambalajını yapmak için kullanılmaktadır. Elyaflar 70"cm" genişliğinde 11"m" uzunluğunda 45"gr" kalınlığındadır. Bir çok renk çeşiti vardır.