EN ÇOK SATILAN ÜRÜNLER

EN ÇOK OY ALAN ÜRÜNLER

Lorem Ipsum kullanmanın amacı

Mavi Buruşuk Kağıt

60,00  + KDV
Mavi Buruşuk Kağıt çiçek malzemelerinin en önemli ürünlerinden bir tanesidir. Buruşuk Kağıtlar çiçeklerin ve hediyelerin ambalajını yapmak için kullanılmaktadır. Buruşuk Kağıtlar 70"cm" genişliğinde. Bir çok renk çeşiti vardır.

Yapraklı Bitkiler İçin Bitki Besini

25,00  + KDV
Yapraklı Bitkiler için bitki besinleri, yapraklı bitkilerin gerekli vitamini almasını ve bakımını yapmaya sağlar. Yapraklı bitkilerinizin, çiçeklerinizin sağlıklı olmasının yanı sıra çiçeklenmesinide sağlamaktadır.

Somon Tül

110,00  + KDV
Somon Tül çiçek malzemelerinin en önemli ürünlerinden bir tanesidir. Tül çiçeklerin, gelin arabası, organizasyon, süsleme ve hediyelerin ambalajını yapmak için kullanılmaktadır. Tül 70"cm" genişliğinde 23"m" uzunluğunda . Bir çok renk çeşiti vardır.

Buketlik Doğal Abaka

1.880,00  + KDV
Doğal Abaka çiçek malzemelerinin en önemli ürünlerinden bir tanesidir. Abakalar çiçeklerin ve hediyelerin ambalajını yapmak için kullanılmaktadır. Abakalar 50"cm" genişliğinde 10"m" uzunluğunda. Bir çok renk çeşiti vardır.

Koli Bantı

30,00  + KDV
Şeffaf kaliteli koli bantı 100 "m" 'dir. Yapışkanları çok iyi durumdadır.

Buketlik Kahverengi Elyaf

40,00  + KDV
Kahverengi elyaf çiçek malzemelerinin en önemli ürünlerinden bir tanesidir. Elyaflar çiçeklerin ve hediyelerin ambalajını yapmak için kullanılmaktadır. Elyaflar 70"cm" genişliğinde 11"m" uzunluğunda 45"gr" kalınlığındadır. Bir çok renk çeşiti vardır.