EN ÇOK SATILAN ÜRÜNLER

EN ÇOK OY ALAN ÜRÜNLER

Lorem Ipsum kullanmanın amacı

Kırmızı Korea Kağıt

75,00  + KDV
Kırmızı Korea Kağıt çiçek malzemelerinin en önemli ürünlerinden bir tanesidir. Korea Kağıtlar çiçeklerin ve hediyelerin ambalajını yapmak için kullanılmaktadır. Korea Kağıtlar 70"cm" genişliğinde 10"m" uzunluğunda. Bir çok renk çeşiti vardır.

Gold Makara İnci

35,00  + KDV
Gold Makara İnci çiçek malzemelerinin en önemli ürünlerinden bir tanesidir. Makara İnciler çiçeklerin ve hediyelerin ambalajını yapmak için kullanılmaktadır. Makara inciler 8"m"'dir. Bir çok renk çeşiti vardır.

Kahverengi Zarf

35,00  + KDV
Kahverengi  zarf göndereceğiniz güzel çiçeklerle beraber en özel notlarınızı içine koyabileceğiniz zarf çeşitidir. Çeşitli Renkleri vardır.

2,5 Cm Mor Şifon Kurdela

30,00  + KDV
2,5 Cm Mor Şifon Kurdela çiçek malzemelerinin en önemli ürünlerinden bir tanesidir. Şifon Kurdela çiçeklerin ve hediyelerin ambalajını yapmak için kullanılmaktadır. Şifon Kurdela 2,5"cm" genişliğinde 20"m"'dir. Bir çok renk çeşiti vardır.

19mm Beyaz Rabant

30,00  + KDV
19mm Beyaz Rabant, Çiçek Malzeme kategorisinin rabant kategorisindedir. 50 "m" 'dir uygun fiyatlı çiçek kurdelasıdır. Çok kullanışlıdır.

Oasis İnce Bağ Makası

130,00  + KDV
Oasis İnce Bağ Makası ithal bir üründür. Çiçek ve yeşilliklerin altını kesmek için üretilmiştir. Kaliteli hammaddeden üretilmiştir.